Met 62 man en 1 dame begonnen we om even over één aan het Eindtoernooi van de HDO.
Aangezien het weer aanzienlijk minder was dan in voorgaande jaren, werden alle versnaperingen binnen geserveerd door de familie Nijhoff.
Na vele, soms lange, dartpartijen en misschien nog wel meer drank en eten, kwamen we uiteindelijk tot de halve finales.
In de verliezersronde wist Remco van Buuren (Wild Thing) te winnen van Dave Roelse (Blacksheeps) en Bengi Etem Ekin (Wild Thing) won van Jeremy Philipsen (Altijd w8en op de laatste).
Twee teamgenoten tegen elkaar dus in de finale en ondanks dat Bengi uitstekend partij gaf, ging de winst met 5-3 naar Remco.
In de winnaarsronde wist Jack Vermaat (MohawX) te winnen van Robin Ferdinandus (The Breakers) en Daniel Geisendorpher (Blacksheeps) won van Jan Köneman (Diep Triest).
Jack kwam moeizaam op gang in de finale en Daniel nam een ruime voorsprong. Met zijn laatste energie wist Jack de stand toch nog gelijk te trekken en beiden kregen darts voor de beslissende dubbel.
Na de nodige missers was het uiteindelijk toch Daniel die de winst pakte en zo dus de opvolger werd van ploeggenoot Ricardo Vrijhof.